Facebook Instagram sociální sítě

XVII. WEBER Jičínská50 již tuto sobotu

Vážení sportovci,

již v tomto týdnu pro Vás připravujeme 17. ročník WEBER Jičísnké 50 a VIII. ročník WEBER CityRunu Jičín.

Na sobotu 21. května máme pro bikery připravenu tradiční celkem ostrou "padesátku" a pro rychlíky a méně technické zdatné bikery 25 km tarť. Ta je vhodná již pro mladéž od 12 ti let. Pro mladší bude vybudován technický okruh přímo na náměstí. Na tomto okruhu se pojede i FABIO Produkt kriterium pro TOP závodníky z dlouhé trasy o zajímavé prize money.

Trasa se každým rokem lehce upravuje, aby se Vám bikování u nás líbilo. Změny budou v okolí Tábora, kde je bohužel hodně popadaných stromů a jiný bude též dojezd okolo vrchu Zebín. Zde je v místním hřebčíně velká akce s koňmi a tak musíme tuto lokalitu letos vypustit. Vše bude prefektně označeno a zajištěno. 

O rozdělení startu 25 a 50 km trasy se rozhodne ve středu večer dle zaregistrovaných závodníků.

 

Sportovní program navazuje již od 15 hodin WEBER CityRunem Jičín, který se letos běží po osmé. Máme připravenou klasickou "desítku" a fit "pětku". Zahálet nebudou ani děti, které si zaběhají též přímo na Lidickém náměstí. Pro TOP závodníky z desetiklilomterové trasy je připraven ELIMINÁTOR ZAMĚSTNANECKÉ POJIŠŤOVNY Škoda.

Vše o WEBER CITYRUNU Jičín najdete na http://www.cityrunjicin.cz/

Další doprovodný program celého dne bude zpestřen handy trenážerem od AUTOCENTRUM Jičín, výrobními stánky FABIA Holín. Prezentovat se bude samozřejmě generální partner WEBER Sain Gobain, top české stavebniny DEK. Na schlazení žízně poteče pivo z Rohozce a TUPERVARE kuchyňské doplňky si budete moci prohlédnout i zakoupit. K okouknutí budou biky MERIDA z Cyklo pointu Jičín Ceny pro nejlepší dodává DMA Praha - síť prodejen kompenzačních pomůcek.

Závod je podpořen finančně i materiálně jičínskou radnicí i Královehradeckým krajem.

Kdo pojede a poběží, tak i finančně podpoří APROPO Jičín, které se stará o méně handikepované osoby v našem okolí.

Trénujte, trénujte ... Petr Kordík

<< Zpět na předchozí stránku

Publikováno  April 12th, 2015

Generální partner závodu Hlavní partneři Hlavní partneři